Eventy z Drift Taxi


Organizujesz imprezę firmową lub chciałbyś dodatkowych atrakcji przy występach w swoim mieście, a może planujesz zrobić swojej grupie znajomych niezapomniany prezent?

W takim przypadku DriftTaxi to idealne miejsce dla Ciebie!

Drift Taxi jest uczestnikiem wszelkiego rodzaju imprez masowych i kameralnych. Dzięki własnemu pojazdowi, jakim jest DriftBus zapewniamy profesjonalne show na najwyższym światowym poziomie. Pod maską "zwykłego" Forda Transit MK7 drzemie aż 440KM żywcem przenisionych z legendarnego silnika BMW M5 - jednego z najlepszych silników na świecie.

Jeśli jednak DriftBus Tobie nie wystarcza, chciałbyś zrobić większe show, również zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie dostarczy dosłownie każdy samochód na Twoją imprezę. Bez znaczenia jest typ imprezy, dla nas najważniejsze jest, aby nasi pasażerowie mieli co wspominać przez długie lata!

Drift Taxi to nie tylko udział w zorganizowanych imprezach masowych, ale i również wspieranie imprez charytatywnych oraz wszelkiego rodzaju zbiórek dla potrzebujących. Dzięki naszej pomocy przeprowadziliśmy wiele zbiórek dla osób, które najbardziej tego potrzebowały.